Przewodnik po parkach rozrywki

Dinopark

Animatroniczne pokazy tresury

Parku może poszczycić się wykorzystaniem najnowszej, zaawansowanej technologii w dziedzinie animatroniki posiada animatroniczne postacie dinozaurów dokładnie takie, jakie używane były w Hollywood m.in. przy kręceniu filmu Jurassic Park . Powstają efekty specjalne , realistyczne w oparciu o ich najdrobniejsze detale takie jak budowa ciała czy ruchy mięśni poniekąd dając życie w nieożywione przedmioty. Pokaz tresury dinozaurów to przedstawienie w którym efekty są tak fantastyczne, a przy tym tak realne, że jest to doświadczenie którego zwyczajnie nie da się zapomnieć. Symulacja tresury dinozaurów to autentyczna podróż w czasie.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla dzieci
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Animatroniczne pokazy tresury