Przewodnik po parkach rozrywki

Tropical Islands

Mini Safari

Mini Safari to przejażdżka jeepem z napędem na cztery koła po terenie w poszukiwaniu małych leśnych stworzeń. Na każdej stacji w krzakach kryją się urocze zwierzątka, a kto je wyśledzi, może zdobyć pieczątkę na swojej karcie, a na koniec zostać oficjalnym Strażnikiem Dzikiej Przyrody.

Trasa prowadzi przez około 350 metrów przez wzgórza i doliny, a nawet przez łóżko wodne. Minisamochody z pewnością będą się dobrze bawić.

Samochody jadą z prędkością 5 km/h, więc nie ma się czym martwić.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Mini Safari