Przewodnik po parkach rozrywki

Rainbow MagicLand

Nui-Lua

W samym sercu dżungli kryje się duże jezioro, nad którym dominuje groźny wulkan Nui-Lua. Jako badacze tych terenów, na pokładzie statków niestabilnie pływających po tych burzliwych wodach, będziecie starali się unikać wielu niebezpieczeństw: 'strumieni ognia', dymu i lawy. Będzie dążyć do osiągnięcia porozumienia z bóstwem, które utrzymuje w ryzach złego ducha, który to zamieszkuje wnętrze wulkanu i ma wpływa na jego okresowe gwałtowne wybuchy.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje wodne
Log flume
Rok otwarcia
2019
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Nui-Lua
Nui-Lua