Przewodnik po parkach rozrywki

Rainbow MagicLand

COSMO ACADEMY

Obok Planetarium - największego we Włoszech i jednego z największych w Europie - powstanie Akademia, zabierze Cię w sugestywny świat: gwiazd, planet rakiet, sond kosmicznych i wielu cudów do odkrycia. Wciągająca i multisensoryczna podróż edukacyjne, opracowana we współpracy z ISIA Roma Design, doradztwem naukowym Letizia Davoli, przy wsparciu MIUR i pod wyłącznym patronatem Europejskiej Agencji Kosmicznej, Włoskiej Agencji Kosmicznej oraz Narodowego Instytutu Astrofizyki.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje edukacyjne
Rok otwarcia
2020
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

COSMO ACADEMY