Przewodnik po parkach rozrywki

Disneyland Park® (Disneyland Resort® Anaheim)

Frontierland Shootin' Exposition

Gra-strzelnica, która umożliwi nam sprawdzenie naszych umiejętności w tej dziedzinie. Czeka na nas nawet mnóstwo elementów, w które musimy trafić, a to wszystko w przeróżnych wariantach scenerii - więzienie, cmentarz, kaktusy na pustyni...

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Frontierland Shootin' Exposition