Przewodnik po parkach rozrywki

Disney California Adventure® (Disneyland Resort® Anaheim)

The Incredicoaster

Bardzo oryginalny roller coaster pod względem wyglądu. Jeden z szybszych spośród wszystkich kolejek w parkach Disneya - pędzi nawet 89 km/h! Prędkość tę osiąga w 4 sekundy. Motywem przewodnim atrakcji jest film 'Iniemamocni'.

Ciekawostka: Jego pierwotna nazwa 'California Screamin'' nawiązuje do przeboju 'California Dreamin'' zespołu The Mamas & the Papas.

Nazwa oryginalna
California Screamin'
Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Roller coaster
Launched roller coaster
Steel roller coaster
Rok otwarcia
2001
Maks. prędkość
89 km/h
Długość toru
1851 metrów
Wysokość
33 metrów
Liczba inwersji
1
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

The Incredicoaster
The Incredicoaster

Galeria zdjęć

The Incredicoaster
The Incredicoaster
The Incredicoaster
The Incredicoaster
The Incredicoaster
The Incredicoaster
The Incredicoaster