Przewodnik po parkach rozrywki

Disney California Adventure® (Disneyland Resort® Anaheim)

Mickey's Fun Wheel

Koło, które zabierze nas na wysokość prawie 49 m, pozwalająć nam spojrzeć na park z innej perspektywy. Warto dodać, że nasze gongole poruszają się po stukturze tego koła - zupełnie jak diabelski młyn o nazwie Wonder Wheel, który znajduje się w nowojorskim wesołym miasteczku Conny Island.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Diabelski młyn
Rok otwarcia
2001
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Mickey's Fun Wheel

Galeria zdjęć

Mickey's Fun Wheel
Mickey's Fun Wheel
Mickey's Fun Wheel