Przewodnik po parkach rozrywki

SeaWorld® San Diego

Emperor

Roller coaster na cześć pingwinów cesarskich, które zawitały do tego parku! Ale niech Was nie zmyli sympatyczny charakter tych zwierząt - kolejka bowiem jest ekstremalna. 2-minutowa przejażdżka dostarcza niemałych wrażeń - 3 inwersje, prawie pionowe spadki...

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Roller coaster
Floorless roller coaster
Lift roller coaster
Looping roller coaster
Steel roller coaster
Vertical drop roller coaster
Rok otwarcia
2022
Maks. prędkość
97 km/h
Długość toru
735 metrów
Wysokość
47 metrów
Liczba inwersji
3
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Emperor
Emperor

Galeria zdjęć

Emperor
Emperor
Emperor
Emperor
Emperor
Emperor
Emperor
Emperor