Przewodnik po parkach rozrywki

Busch Gardens® Williamsburg

InvadR

Pierwszy drewniany roller coaster w parku. Podczas przejażdżki kolejką InvadR czeka was aż 9 air time'ów, a maks. prędkość wyniesie 77,2 km/h. Ciekawostka: wagoniki tej kolejki to odświeżone wagoniki roller coastera Gwazi (odpoczywającego od eksploatacji) z siostrzanego parku Busch Gardens Tampa Bay.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Roller coaster
Lift roller coaster
Wooden roller coaster
Rok otwarcia
2017
Maks. prędkość
77 km/h
Długość toru
646 metrów
Wysokość
23 metrów
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

InvadR

Galeria zdjęć

InvadR
InvadR
InvadR
InvadR