Przewodnik po parkach rozrywki

Majaland Kownaty

Miasteczko Samochodowe

Zapoznaj się z zasadami ruchu drogowego w najprzyjemniejszy sposób. Wybierz samochód osobowy lub ciężarówkę i ruszaj na przejażdżkę ulicami samochodowego miasteczka w strefie Bumby.
Zwracaj uwagę na inne auta, zatrzymuj się przed przejściem, aby przepuścić pieszych i nigdy nie przejeżdżaj na czerwonym świetle.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje edukacyjne
Rok otwarcia
2018
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Miasteczko Samochodowe
Miasteczko Samochodowe
Miasteczko Samochodowe
Miasteczko Samochodowe