Przewodnik po parkach rozrywki

Majaland Kownaty

Wilkołak

WILKOŁAK to pierwszy drewniany rollercoaster w Polsce, który zabierze Cię w podróż po świecie wilkołaków z prędkością nie mniejszą niż 71 km/h. Jesteś gotowy na przejażdżkę?

Tematem atrakcji jest podróż po ciemnym świecie wilkołaków. Zarówno nowa atrakcja, jak i pobliski bar są całkowicie dostosowane do przerażającego świata wilkołaków.

Wilkołak pędzi z maksymalną prędkością 71 km/h i osiąga wysokość 22 metrów.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Roller coaster
Lift roller coaster
Wooden roller coaster
Rok otwarcia
2019
Maks. prędkość
71 km/h
Długość toru
618 metrów
Wysokość
22 metrów
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Wilkołak

Galeria zdjęć

Wilkołak
Wilkołak
Wilkołak
Wilkołak
Wilkołak
Wilkołak
Wilkołak
Wilkołak

Jedziesz do: Majaland Kownaty?