Przewodnik po parkach rozrywki

Dinolandia

Most nad DinoRiver

Przechadzka nad rwącą rzeką

Chcesz skrócić sobie drogę lub sprawdzić się w przechodzeniu po moście wiszącym nad rzeką? Świetnie trafiłeś. Przed Tobą rozpięty na linach most łączący dwa brzegi rzeki w Dinolandii. Musisz tylko odrobinę się wspiąć i już możesz urządzić sobie przechadzkę na wysokościach.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla dzieci
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Most nad DinoRiver