Przewodnik po parkach rozrywki

Disney's Blizzard Beach Water Park

Summit Plummet

Prawie że pionowa zjeżdżalnia, która oferuje nam zjazd typu free fall! Do momentu otwarcia zjeżdżalni Insano w brazylijskim parku Beach Park (na plaży Porto das Dunas, ok. 16 km od miejscowości Fortaleza) była to najszybsza i najwyższa wodna zjeżdżalnia na świecie.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Wodna zjeżdżalnia
Rok otwarcia
1995
Maks. prędkość
97 km/h
Długość toru
107 metrów
Wysokość
37 metrów
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Summit Plummet
Summit Plummet

Galeria zdjęć

Summit Plummet
Summit Plummet
Summit Plummet
Summit Plummet
Summit Plummet