Przewodnik po parkach rozrywki

Park Rosenau - Zaginione Miasto

Snowtubing

SNOWTUBING to zjeżdżanie (zimą po śnieżnym, a latem po zielonym wytyczonym torze) na specjalnych gumowych ślizgach zwanych potocznie oponami/dętkami. To wspaniała zabawa dla całej rodziny bez ograniczeń wiekowych!

Specjalne opony są transportowane na szczyt górki, gdzie następuje automatyczne wypięcie dętki, która wraz z siedzącym w niej uczestnikiem zabawy rozpoczyna zjazd po wytyczonym torze!

Jest to jedna z najciekawszych i najpopularniejszych atrakcji w naszym parku - snowtubing wliczony jest w cenę biletu.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla dzieci
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Snowtubing