Przewodnik po parkach rozrywki

Movie Park Germany

Hollywood on Parade

Szybko zajmij pozycję, znajdź najlepsze miejsce.
Szybko zajmij pozycję, znajdź najlepsze miejsce pomiędzy Nickland a Hollywood Boulevard i przygotuj się na filmową akcję na planie.

W sezonie 2023 kolorowa Parada Movie Park świętuje swój długo wyczekiwany powrót i lśni nowym blaskiem. Movie Park wskrzesza popularny klasyk rozrywki pod nazwą „Hollywood on Parade” dzięki zmienionej koncepcji i zapewnia jeszcze więcej hollywoodzkiej rozrywki w Niemczech.

Jest mnóstwo do zobaczenia, od ulubionych ulubionych pojazdów w starym stylu i nowych platform w stylu studyjnym i filmowym, po gotowe występy taneczne w wykonaniu zespołu filmowego Movie Park. Całkowicie nowa piosenka paradna autorstwa IMAscore zapewnia pasującą hollywoodzką ścieżkę dźwiękową.

Podczas parady goście będą mogli nie tylko rzucić okiem na ekipę kaskaderów, ikonę Hollywood Marilyn Monroe czy klapę filmową S.A.M, ale także zobaczyć na żywo bohaterów Psiego Patrolu od Nickland po Hollywood Boulevard. SpongeBob SquarePants i Patrick Star również biorą udział w paradzie, a nowym dodatkiem jest zrzędliwa kałamarnica Squid Thaddeus.

Parada odbywa się zawsze od czwartku do niedzieli, a także codziennie w święta i nieprzerwanie w czasie wakacji.

Rodzaj atrakcji
Pokaz / Kino
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Hollywood on Parade
Hollywood on Parade
Hollywood on Parade
Hollywood on Parade
Hollywood on Parade
Hollywood on Parade
Hollywood on Parade