Przewodnik po parkach rozrywki

Kolmården Wildlife Park

Wildfire

Pierwsza w Europie (i wciąż jedna z nielicznych na świecie) drewniana kolejka z inwersjami! Do niedawno inwersje pojawiały się tylko na stalowych konstrukcjach. Teraz jednak się to zmienia. Spróbujcie koniecznie, jak to jest mknąć tą kolejką.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Roller coaster
Hybrid roller coaster
Lift roller coaster
Looping roller coaster
Rok otwarcia
2016
Maks. prędkość
113 km/h
Długość toru
1300 metrów
Wysokość
57 metrów
Liczba inwersji
3
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Wildfire
Wildfire

Galeria zdjęć

Wildfire
Wildfire
Wildfire
Wildfire
Wildfire
Wildfire