Przewodnik po parkach rozrywki

Phantasialand

Rock on Ice

Czy jesteś gotowy na rock?!? Spektakularnymi skokami i szybkimi piruetami gwiazdy rocka podbijają Arena de Fiesta na łyżwach i przynoszą lód i serca do topienia.

Ten pokaz przypomina koncert rockowy na łyżwach: z imponującym pokazem świetlnym, imponującym tłem wideo, gorącymi kostiumami, legendarnymi robakami w uszach i mnóstwem osobowości.

Rodzaj atrakcji
Pokaz / Kino
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Rock on Ice
Rock on Ice
Rock on Ice