Przewodnik po parkach rozrywki

Phantasialand

Taron

To dopiero oryginalna kolejka! Mnóstwo profilowanych zakrętów z pewnością wytrąci Was z równowagi. W dodatku ten roller coaster aż dwa razy korzysta z napędu LSM, czyli na początku wystrzeli Was po torze i w ten sposób rozpocznie przejażdżkę, a za drugim razem jeszcze podkręci prędkość wagoników. I kolejna ciekawostka: kolejka przecina swój tor 116 razy na 58 'skrzyżowaniach'!

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Roller coaster
Launched roller coaster
Steel roller coaster
Rok otwarcia
2016
Maks. prędkość
117 km/h
Długość toru
1320 metrów
Wysokość
30 metrów
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Taron

Galeria zdjęć

Taron
Taron
Taron
Taron
Taron
Taron
Taron