Przewodnik po parkach rozrywki

Ferrari Land

Red Force

Gotowi na mocne doznania?! RedForce trzyma w garści europejskie roller coaster'owe rekordy: wysokości (112 m) i szybkości (180 km/h). Do tej prędkości rozpędzicie się w 5 sekund. Jest to czwarty najszybszy coaster na świecie. Inwersji tutaj nie doświadczycie, ale nie szkodzi - przejażdżka i tak robi wrażenie!
Ciekawostka: Brakuje mu zaledwie 10 metrów, aby zaliczyć go do strata coaster'ów, czyli najwyższej grupy kolejek - tych pokonujących wysokość 122 m.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Roller coaster
Giga coaster
Launched roller coaster
Steel roller coaster
Rok otwarcia
2017
Maks. prędkość
180 km/h
Długość toru
880 metrów
Wysokość
112 metrów
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Red Force
Red Force
Red Force

Galeria zdjęć

Red Force
Red Force
Red Force
Red Force
Red Force
Red Force
Red Force

Jedziesz do: Ferrari Land?