Przewodnik po parkach rozrywki

Ogród Jana Pawła II

Wystawa fotograficzna

Zdjęcia wchodzące w skład ekspozycji pochodzą ze zbiorów Archiwum Kurii Metropolitalnej w Krakowie, fotografów pana Andrzeja Lenia, pana Tadeusza Warczaka i pana Sławomira Mastka. Zdjęcia ukazują życie i dochodzenie do świętości naszego Wielkiego Rodaka, a także stanowią świadectwo niezwykłego Pontyfikatu.
Papieża jawi się na nich jako niekwestionowany autorytet, głoszący uniwersalne wartości moralne, jako polityk, który dzięki poświęceniu, pokorze i miłości wywarł wielki wpływ na kształt dzisiejszego świata, a przede wszystkim jako osoba oddająca swe życie innym.
Pragniemy serdecznie podziękować za pomoc w skompletowaniu zdjęć wchodzących w skład wystawy. Ma ona służyć rozpowszechnieniu i upamiętnieniu wiedzy na temat życia i nauczania Jana Pawła II.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla dzieci
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Wystawa fotograficzna