Przewodnik po parkach rozrywki

Mandoria - Miasto Przygód

Merkant

Najdłuższy w Europie roller-coaster „pod dachem”. Odwiedź mandoriańską Gildię Handlową i poznaj jej niesamowity system transportu towarów. Wsiądź do wagonika i na własnej skórze przekonaj się, jak szybko i sprawnie kupieckie dobra pokonują długą drogę z kantoru do magazynu. I koniecznie pamiętaj o uśmiechu – Gildia zatrudnia utalentowanych malarzy, którzy tworzą kolorowe miniatury przedstawiające gości podczas przejażdżki. Unikalny styl pędzla sprawia, iż jest to niepowtarzalna pamiątka.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Roller coaster
Junior coaster
Lift roller coaster
Steel roller coaster
Rok otwarcia
2021
Długość toru
265 metrów
Wysokość
7 metrów
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Merkant

Galeria zdjęć

Merkant
Merkant
Merkant
Merkant