Przewodnik po parkach rozrywki

Mandoria - Miasto Przygód

Skarbiec

Gigantyczny lustrzany labirynt.
„Strzeż się otwartych wrót!” – tak podobno rzekł kiedyś Aleksander Macedoński do jednego ze swych generałów. W Mandorii do Skarbca wejść może każdy, ale kto z niego wyjdzie…? Kręte korytarze, ukryte komnaty i niezwykła precyzja iluzji dawnych mistrzów chronią skarby i tajemnice miasta oraz Gildii Handlowej. Tylko wytrwali odkryją je wszystkie.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Walkthrough
Rok otwarcia
2021
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Skarbiec

Galeria zdjęć

Skarbiec