Przewodnik po parkach rozrywki

Mandoria - Miasto Przygód

Klejnot

Znana i lubiana karuzela z podwójnymi krzesełkami-huśtawkami.
Mandoria swoje bogactwo zawdzięcza kopalni złota skrytej głęboko pod ziemią. Przez stulecia mieszkańcy Miasta Przygód doskonalili swoje jubilerskie zdolności, a Klejnot to zapierająca dech w piersiach karuzela, będąca popisowym efektem ich rękodzielniczego kunsztu i pasji. Przechodząc obok Banku, przyjrzyj się jej koniecznie.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Karuzela waveswinger
Rok otwarcia
2021
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Klejnot
Klejnot
Klejnot