Przewodnik po parkach rozrywki

Mandoria - Miasto Przygód

Galeon

Olbrzymi okręt wirujący nad portem.
Wskocz na pokład Galeonu i żegluj po wzburzonym morzu. Poczuj wiatr we włosach i radość z morskiej przygody. A potem wstąp do Tawerny Trzy Dzwony i opowiedz Kapitanowi Azulejosowi o swoich przeżyciach. Jako dwa morskie wilki z pewnością znajdziecie wspólny język.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Rockin' Tug
Rok otwarcia
2021
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Galeon
Galeon
Galeon