Przewodnik po parkach rozrywki

Mandoria - Miasto Przygód

Rybak Bartek

Karuzela z łódkami na wodzie.
Przed laty Rybak Bartek złapał w morzu… rekina. Wstrząśnięty tym zdarzeniem postanowił nie wypływać więcej na pełne wody. Od tamtej pory każdego dnia można go spotkać w mandoriańskiej zatoce, gdzie łowi ryby. Śmiało! Wsiądź do łódki i dołącz do niego.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla dzieci
Karuzela wolnoobrotowa
Rok otwarcia
2021
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Rybak Bartek
Rybak Bartek
Rybak Bartek