Przewodnik po parkach rozrywki

Mandoria - Miasto Przygód

Ratusz

Jeden z największych figlorajów w kraju.
Odwiedziny w Ratuszu polecamy zarówno małym, jak i tym całkiem dużym gościom Mandorii. To doskonałe miejsce, aby się powspinać, wędrować między przeszkodami czy popływać w suchym basenie. Wysokie kondygnacje Ratusza zapewnią wygodę wszystkim, bez względu na wzrost.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla dzieci
Plac zabaw
Rok otwarcia
2021
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Ratusz
Ratusz
Ratusz