Przewodnik po parkach rozrywki

Mandoria - Miasto Przygód

Tratwa

Prawdziwa tratwa na mandoriańskich wodach.
Jedni twierdzą, że pojawiła się w Mandorii po dużym sztormie. Drudzy – że należała do słynnego podróżnika, który zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach. Jaka jest prawda? Trudno ocenić, ale dziś służy do transportu między portem a Anetką. Jeśli chcesz podbić mandoriańskie wody i zwiedzić słynny wrak, to atrakcja właśnie dla Ciebie!

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla dzieci
Rok otwarcia
2021
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Tratwa
Tratwa
Tratwa