Przewodnik po parkach rozrywki

Mandoria - Miasto Przygód

Rybki

Akwarium z morskimi stworzeniami.
Historia tego zbiornika nie jest jasna, ale musi mieć związek z magią albo ze sprytnym, nieznanym nikomu mechanizmem. Jedno jest pewne – ktokolwiek chwyci za kartkę, pokoloruje morskiego stwora i umieści swoje dzieło w specjalnym otworze, ujrzy własne stworzenie pośród istniejących już rybek. Co dzieje się później z nowymi istotami? Tego jeszcze nikt nie zbadał…

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Rok otwarcia
2021
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Rybki