Przewodnik po parkach rozrywki

Majaland Warsaw

Aqua Team Playground

Jeśli potrzebujesz orzeźwienia w gorące dni musisz skorzystać z nowej wodnej atrakcji w Majaland Warsaw. Tylko tutaj czekają na Ciebie i Twoich przyjaciół wywracane wiadra pełne wody i zaskakujące wodne efekty. Lubisz się ślizgać? Wodne zjeżdżalnie przyprawią Cię o zawrót głowy. Jedno jest pewne, z takiego placu zabaw nikt nie wyjdzie suchy. Wodne szaleństwo i wspaniała zabawa gwarantowane.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Aqua Team Playground
Aqua Team Playground
Aqua Team Playground
Aqua Team Playground
Aqua Team Playground