Przewodnik po parkach rozrywki

De Efteling

Carnaval Festival

Przejażdżka po krainie, w której figury z 15 różnych krajów oprowadzają gości po swoich miejscach, a także przedstawiają narodowe stroje i muzykę. Poznać tu można Chiny, Francję, Anglię, Meksyk i nie tylko. Przejażdżka - tor ma tu 240 m dłogości; i trwa 8 minut.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Dark ride
Rok otwarcia
1984
Maks. prędkość
2 km/h
Długość toru
240 metrów
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Carnaval Festival

Galeria zdjęć

Carnaval Festival
Carnaval Festival

Jedziesz do: De Efteling?