Przewodnik po parkach rozrywki

De Efteling

Droomvlucht

Od otwarcia w 1993 roku Droomvlucht jest najpopularniejszą atrakcją w parku. Podczas 6 minutowej przejażdżki goście zabierani są w magiczną podróż, która rozpoczyna się na wysokości 13 metrów. Opadając w dół podziwiać można bajkowy świat.

Nazwa oryginalna
Droomvlucht
Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Dark ride
Rok otwarcia
1993
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Droomvlucht
Droomvlucht

Galeria zdjęć

Droomvlucht
Droomvlucht
Droomvlucht
Droomvlucht

Jedziesz do: De Efteling?