Przewodnik po parkach rozrywki

Bobbejaanland

Mount Mara

W 2017 kolejka (R)evolution przeszła niezły 'remont': Teraz (dla chętnych) jest to wirtualny roller coaster, opracowany we współpracy z Samsungiem. Czyli pędzimy po torze w specjalnych goglach VR (Virtual Reality). Wybieramy się do Azji, gdzie złe duchy na tajemniczej górze Mara zgotują nam niezły los...

(R)evolution to zaś podstawowa wersja kolejki - bez gogli VR.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Dark ride
Kino 3D
Kino 4D/5D
Rok otwarcia
2017
Maks. prędkość
50 km/h
Długość toru
720 metrów
Wysokość
26 metrów
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Mount Mara

Galeria zdjęć

Mount Mara