Przewodnik po parkach rozrywki

Już za tydzień Targi Surexpo

Tagi: Park Rozrywki, Park Linowy, Surexpo

Już za tydzień Targi Surexpo

W dniach 13-15 października w Centrum EXPO XXI w Warszawie odbędzie się jubileuszowa 10. edycja SUREXPO - Międzynarodowych Targów Urządzeń Rozrywkowych oraz Salonu Vendingu. 

SUREXPO jest jedyną imprezą branży rozrywkowej w Polsce, a także jedną z najważniejszych w centralnej i środkowej Europie, przedstawiającą ofertę wystawców z całego świata. Średnio co roku gromadzi ponad 100 wiodących na rynku firm, które prezentują urządzenia rozrywkowe, takie jak: symulatory, bujaki, siłomierze, kapsuły, dart, kręgle, bilard, wyposażenie do intensywnie rozwijających się w ostatnim czasie parków rozrywki i sal zabaw, automaty sprzedażowe, terminale internetowe, systemy płatnicze i wiele innych.

SUREXPO to również cykl seminariów branżowych. W dniu 13 października (czwartek) odbędzie się spotkanie dotyczące bezpieczeństwa w salach dla dzieci oraz prezentacja automatów zabawowych dla dzieci z nagrodami.

W dniu 14 października (piątek) odbędzie się natomiast spotkanie właścicieli i reprezentantów parków rozrywki (jurajskich, miniatur, linowych, edukacyjnych). Tematy spotkań to: „Jak pozyskać klientów dla swojego parku” oraz „Bezpieczeństwo w parkach linowych”.

Więcej informacji na stronie organizatora.

 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.