Przewodnik po parkach rozrywki

Targi SUREXPO 2010

Tagi: Bogdan Wołkowski, Targi Surexpo, Prądzyńskiego 12/14, Mistrz Świata W Trikach Bilardowych, Salon Urządzeń Rozrywkowych, Centrum Expo XXI

Targi SUREXPO 2010

Zapraszamy na IX Międzynarodowy Salon Urządzeń Rozrywkowych & Salon Vendingu SUREXPO 2010! Targi odbędą się w dniach 14-16 października 2010 w Centrum EXPO XXI w Warszawie.

SUREXPO to już dziewiąta edycja jedynych w Polsce targów branży rozrywkowej. Poprzednie lata gromadziły średnio 130 wystawców z całego świata i blisko 8 tys. odwiedzających. W tym roku, mimo trudnej sytuacji branży, na targach zaprezentują się firmy produkujące automaty sprzedażowe, edukacyjne, zabawki, a także siłomierze, kopacze, bujaki, symulatory i wiele innych.

Historia targów branżowych sięga roku 1991, kiedy to po raz pierwszy odbyła się Wystawa Urządzeń Rozrywkowych w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wieloletnie doświadczenie Organizatora targów oraz ogrom pracy włożonej w promocję polskiego rynku rozrywki poza granicami naszego państwa przyniosły doskonałe efekty w postaci ugruntowania pozycji SUREXPO w kalendarium światowych imprez.

Ubiegłoroczna edycja była największa w swojej historii, gromadząc 126 wystawców, którzy zajęli 7700 m2 powierzchni. SUREXPO odwiedziły firmy z Austrii, Czech, Niemiec, Białorusi, Słowenii, Wielkiej Brytanii, Słowacji, Holandii, Węgier, Włoch, Hiszpanii, Portugalii i Tajwanu.

Warto odwiedzić targi, aby spotkać się z przedstawicielami wiodących firm, wymienić się doświadczeniami, poznać nowości na rynku, ale też wziąć udział w interesujących seminariach i wykładach. W programie Targów m.in. pokazy oraz nauka trików bilardowych w wykonaniu Bogdana Wołkowskiego – wielokrotnego Mistrza Świata w trikach bilardowych, seminarium „Bezpieczeństwo Sal i Placów Zabaw” oraz zebranie założycielskie Stowarzyszenia Właścicieli Sal i Placów Zabaw.

Targi odbywające się w Centrum Expo XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, będą otwarte dla gości w godzinach 10.00-18.00 (czwartek-piątek) oraz 10.00-16.00 (sobota). Organizatorem Targów jest Agencja Reklamowa Wigor z Wrocławia.

Kontakt:
Agencja WIGOR
ul. Sokolnicza 34-38, 53-660 Wrocław
tel. 71 342-62-71, 359-08-51
e-mail: office@wigor-targi.com
www.wigor-targi.com

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.