Przewodnik po parkach rozrywki

Świąteczna promocja, karta Funpass w super cenie!

Tagi: Park Rozrywki, Rollercoaster, Funpass, Park świętego Mikołaja, Bałtów, Parki Dinozaurów, Karta Rabatowa, Kino 5d, Karta Funpass, Zniżki, Prezent Na Gwiazdkę, Prezent Na Mikołajki

Świąteczna promocja, karta Funpass w super cenie!

Chcesz dostawać zniżki w najpopularniejszych parkach rozrywki na terenie Polski? Poszukujesz pomysłu na ciekawy prezent dla bliskich na święta? Zamów Funpass, w promocji świątecznej karta w atrakcyjnej cenie! Oszczędzasz jeszcze więcej!

Jeśli planujesz odwiedzić Park Świętego Mikołaja w Zatorze a na wiosnę wybierasz się do parku dinozaurów w Bałtowie, to karta Funpass jest dla Ciebie. A może lubisz kino 5D, zabawę w parku wodnym lub na rollercoasterze w Śląskim Wesołym Miasteczku? Tak? Karta Funpass umożliwi Ci w tych i innych miejscach otrzymanie atrakcyjnych zniżek.

Dlaczego warto mieć Funpass?
Karta ważna jest przez rok czasu od momentu zakupu, czyli dziś kupując korzystacie z niej w tym roku jak i w przyszłym. Karty możecie używać wielkorotnie, co oznacza, że za każdym razem odwiedzając dany park czy centrum zabaw otrzymacie zniżkę!

Co jeszcze?
W większości obiektów partnerskich z rabatów korzysta aż do 4 osób. Na wycieczkę możesz wybrać się z rodziną lub znajomymi, wybór należy do Ciebie. Wszyscy dostajecie rabat!

Płacisz mniej i bawisz się więcej
Rabaty w obiektach akceptujących kartę Funpass są różne. Wybierając się w 4 osoby do parku można w sumie oszczędzić od kilku do kilkudziesięciu złotych. 

Lista zniżek dostępna jest w Katalogu zniżek. Kartę zakupić można na stronie portalu

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.