Przewodnik po parkach rozrywki

Odwiedzaj parki rozrywki i ciesz się rabatami nawet przez 3 lata!

Tagi: Park Rozrywki, Parki Rozrywki, Funpass, Parki Dinozaurów, Karta Rabatowa, Sala Zabaw, Rabaty Do Parków Rozrywki

Odwiedzaj parki rozrywki i ciesz się rabatami nawet przez 3 lata!

Karta rabatowa Funpass jest dla wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas wolny w parkach rozrywki i innych miejscach rekreacji i jednocześnie chcą oszczędzić. Dotychczas można było kupić kartę ważną rok czasu, teraz wydłużyliśmy dla Was okres ważności Funpass.

'Wiele osób pytało nas o to, czy możliwe jest zakupienie karty ważnej dłużej niż rok. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom klientów i stworzyliśmy dodatkowo karty ważne 2 lub 3 lata.'  - mówi Anna Marasek, współzałożycielka portalu Parkmania.pl. 'Karta nadal daje te same korzyści, jedyne co się zmienia, to termin jej ważności.'

Dłużej znaczy jeszcze taniej
Karta na dwa lata kosztuje 34 zł. Funpass ważny 3 lata to koszt 49 zł. Kupując Funpass ważny przez dwa lub trzy lata, płaci się odpowiednio 4 zł lub 8 zł mniej, niż za kartę ważną rok czasu, zatem oszczędności są jeszcze większe.

 


Prosty i funkcjonalny sklep online, w którym można zakupić kartę Funpass

Ponad 50 miejsc ze zniżką!
Od startu w czerwcu zeszłego roku liczba obiektów honorujących Funpass się podwoiła! Rabaty można otrzymać w parkach dinozaurów, parkach miniatur, parkach z owadami, salach zabaw, parkach linowych, także w aquaparkach i kinie 5D. Teraz można odwiedzić jeszcze więcej miejsc i tym samym oszczędzić więcej. Ciągle też poszukujemy nowych, ciekawych obiektów, zatem ta liczba będzie stale rosnąć. 

Jedna karta – oszczędza aż do 4 osób
Koncepcja karty opiera się na formule 1+3. Oznacza to, że w większości obiektów partnerskich z rabatów korzysta aż do 4 osób. Na wycieczkę posiadacz Funpass może wybrać się z rodziną lub znajomymi, wybór należy do niego.

Rabat za każdym razem
Karta Funpass działa przez rok, dwa lub trzy od zakupu zatem nie trzeba się śpieszyć, by zrealizować swój rabat. Ponadto z rabatów korzysta się tyle razy, ile razy odwiedzi się dany obiekt! Wystarczy okazać ważną kartę Funpass.

Funpass można zamówić w Sklepie internetowym znajdującym na stronie Parkmania.pl. Kartę wysyłamy gratis pod wskazany adres w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych od otrzymania płatności.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.

Galeria zdjęć

$item.title