Przewodnik po parkach rozrywki

Z kartą rabatową do parków rozrywki zawsze jest Dzień Dziecka

Tagi: Park Rozrywki, Park Miniatur, Lunapark, Funpass, Park Wodny, Park Linowy, Karta Rabatowa, Kino 5d, Zniżki, Centrum Rozrywki, Rabaty

Z kartą rabatową do parków rozrywki zawsze jest Dzień Dziecka

Od teraz jeśli lubisz aktywnie spędzać czas wolny z rodziną lub znajomymi Dzień Dziecka masz zawsze. Parkmania.pl wprowadziła kartę rabatową Funpass oferującą zniżki rzędu 10%-50% na polskie parki rozrywki! Rabaty otrzymać można między innymi w parkach dinozaurów, parkach miniatur, lunaparkach i parkach linowych, w centrach rozrywki a nawet w kinach 5D i parku wodnym. Kartę rabatową można zakupić bezpośrednio na stronie portalu.

Jedna karta – oszczędza aż do 4 osób
Koncepcja karty opiera się na formule 1+3. Oznacza to, że w większości obiektów partnerskich z rabatów korzysta aż do 4 osób. Na wycieczkę możesz wybrać się z rodziną lub znajomymi, wybór należy do Ciebie!

Rabat za każdym razem
Karta Funpass działa przez rok od zakupu zatem nie trzeba się śpieszyć, by zrealizować swój rabat. Ponadto z rabatów korzysta się tyle razy, ile razy odwiedzi się dany obiekt! Wystarczy okazać ważną kartę Funpass.

Płacisz mniej i bawisz się więcej
Rabaty w obiektach akceptujących kartę Funpass są różne. Wybierając się w 4 osoby do parku można w sumie oszczędzić od kilku do kilkudziesięciu złotych. Oprócz rabatów posiadacze Funpass mają szansę korzystać także z dodatkowych przywilejów, takich jak konkursy z nagrodami organizowane przez Parkmania.pl.

Lista Partnerów będzie się stale powiększać, dlatego zapraszamy do częstych odwiedzin.
Aby sprawdzić jakie zniżki możesz otrzymać i gdzie zamówić kartę zajrzyj koniecznie na stronę Funpass

 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.