Przewodnik po parkach rozrywki

Park rozrywki planowany w województwie warmińsko-mazurskim

Tagi: Park Rozrywki, Park Dinozaurów, Hotel, Minizoo, Ostróda

Park rozrywki planowany w województwie warmińsko-mazurskim

Miasto Ostróda w województwie warmińsko-mazurskim rozważa stworzenie parku rozrywki. Park miałby znaleźć się na 84-hektarowym terenie, nieopodal jeziora Górczyńskiego.

Jak podaje portal Ostroda.wm.pl dokumenty w tej sprawie podpisali pod koniec zeszłego roku wicemarszałkowie województwa Urszula Pasławska i Witold Wróblewski oraz wójt gminy Gustaw Marek Brzezin. 

Pomysłów na zagospodarowanie terenu jest wiele, od hotelu, zajazdu po minizoo i właśnie park rozrywki. Wszystko zależy od inwestora i przedstawionej propozycji. 

Jak widać na przykładzie innych województw (np. Świętokrzyskie i kompleks turystyczny w Bałtowie z pierwszym polskim parkiem dinozaurów), parki rozrywki mogą stać się magnesem przyciągającym turystów, sprawiając, że mało znana miejscowość staje się celem wyjazdów weekendowych wielu Polaków. Aby jednak to osiągnąć potrzebne są obok przychylności gminy, ciekawe pomysły i poważni inwestorzy. Zobaczymy, jak będzie w tym przypadku.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.