Przewodnik po parkach rozrywki

Targi EAS 2012 - cała branża parków rozrywki w jednym miejscu

Tagi: Park Rozrywki, Park Tematyczny, IAAPA, Eas, Targi, Berlin, Euro Attractions Show

Targi EAS 2012 - cała branża parków rozrywki w jednym miejscu

Najważniejsze europejskie targi branży rozrywkowej Euro Attractions Show w tym roku odbędą się w Berlinie (Niemcy). Oczekuje się, że EAS 2012, które odbędą się w dniach od 9 do 11 października w Messe Berlin, odwiedzi ponad 7 500 gości.

Ekspozycje - Zobacz nowości!
Ponad 330 wystawców w trzech halach będzie prezentować swoje najnowsze innowacyjne produkty i usługi w ponad 100 kategoriach produktów. Każdy znajdzie coś dla siebie: przejażdżki w parkach rozrywki i parkach tematycznych, place zabaw i dmuchane urządzenia rozrywkowe, usługi architektoniczne i projektowe, sprzęt dla parków wodnych, gry na monety, gry zręcznościowe, wygrywanie nagród, produkcje teatralne oraz usługi i sprzęt konserwacyjny.


Euro Attractions Show przyciąga wszystkich zainteresowanych branżą parków rozrywki


Program konferencji - Dowiedz się, co jest skuteczne!
Program konferencji w EAS stał się podstawowym źródłem edukacji i prezentacji najlepszych praktyk dla branży rozrywkowej w Europie. Praktyczne prezentacje (zawarte w pakiecie rejestracyjnym) oferują uczestnikom przegląd trendów i doświadczeń innych operatorów w branży rozrywkowej w Europie oraz możliwość zdobycia świetnych rad, jak ulepszyć działanie swojego biznesu. Program obejmie różnorodne tematy, takie jak media społecznościowe, zarządzanie obsługą gości, bezpieczeństwo, polityka cenowa i polityka zniżek oraz technologie płatności, przychody ze sprzedaży na terenie parku oraz imprezy na Halloween. W programie znajdzie się też specjalne seminarium poświęcone rynkom wschodzących oraz wyznaczony dzień centrów rozrywki/krytych placów zabaw.

Wycieczki i imprezy specjalne  - Odwiedź to, co wyjątkowe
EAS oferuje dwie zakulisowe wycieczki do dwóch szczególnych atrakcji w okolicy Berlina: do historycznego studia filmowego Babelsberg z popularnym parkiem Filmpark Babelsberg lub do zadziwiającego ośrodka Tropical Island Resorts, w wyjątkowy sposób łączącego największą na świecie konstrukcję kopułową z krytym parkiem wodnym, atrakcjami i noclegami. W trakcie wycieczki końcowej po zakończeniu targów uczestnicy odwiedzą Heide-Park, Hansa-Park i Hamburg z jego bogactwem atrakcji. 


Messe Berlin - to tu odbędą się targi EAS 2012


Targi EAS to możliwość nawiązania kontaktów z nowymi i znajomymi partnerami podczas targów i różnych imprez specjalnych. Uczestnicy z ponad 100 krajów będą reprezentować wszelkie rodzaje atrakcji parków rozrywki, parków tematycznych, ogrodów zoologicznych i akwariów, centrów rozrywki, atrakcji turystycznych, parków wodnych, karnawałów i minigolfa oraz nowych deweloperów.

Jeden lider branży
Założone w 1918 roku IAAPA jest największym międzynarodowym stowarzyszeniem zrzeszającym stacjonarne parki rozrywki na całym świecie. Organizacja reprezentuje interesy ponad 4 500 obiektów, dostawców i członków indywidualnych  z ponad 90 krajów. Celem IAAPA jest pomoc członkom stowarzyszenia w poprawie skuteczności pracy, marketingu, bezpieczeństwa i zyskowności przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych możliwych w branży standardów profesjonalnych. Euro Attractions Show organizowane są przez IAAPA. 

Więcej informacji na temat rejestracji, seminariów i imprez znaleźć można pod adresem: www.IAAPA.org/EAS 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.