Przewodnik po parkach rozrywki

Promocyjne bilety do Legolandu w Danii do kupienia na Parkmania.pl

Tagi: Bilety Do Legolandu, Legoland Billund, Tanie Bilety Do Legolandu, Legoland Dania Bilety

Promocyjne bilety do Legolandu w Danii do kupienia na Parkmania.pl

Od dzisiaj na Parkmania.pl można zakupić bilety do parku LEGOLAND® Billund w Danii w promocyjnej cenie. Już teraz zapraszamy do odwiedzenia najstarszego parku LEGOLAND® na świecie!

LEGOLAND® Billund to pierwszy i najstarszy na świecie park z klockami LEGO®. Do jego budowy wykorzystano aż 60 millionów klocków! To najchętniej odwiedzana atrakcja turystyczna Danii i fantastyczne miejsce na spędzenie aktywnego dnia z dziećmi. Co roku park odwiedza ponad 1,6 miliona gości!

Atrakcje dla całej rodziny!
LEGOLAND® w Danii to ponad 50 atrakcji dla małych i dużych. Na szczególną uwagę zasługuje Miniland, najstarsza część parku, przedstawiająca w miniaturze znane budynki, miasta i inne ciekawe obiekty z całego świata. Miniland wykonany jest z 20 mln klocków LEGO®. Cześć atrakcji jest interaktywna i pozwala odwiedzającym mieć wpływ na to, co się dzieje. Ponadto w parku znajdziemy tradycyjne karuzele i rodzinne roller coastery, kino 4D oraz najnowszą atrakcję, której otwarcie zaplanowano na ten rok -  Ghost - The Haunted House, czyli nawiedzony dom.


W duńskim LEGOLAND® atrakcje zbudowano
aż z 60 milionów klocków LEGO®
 

Najnowsza atrakcja parku planowana na 2014 rok
- nawiedzony dom, The Haunted House.
 

Plac zabaw DUPLO® - czego chcieć więcej gdy ma się kilka lat :)Wiosenna promocja - bilety do LEGOLAND® 20%* taniej!
Bilety do LEGOLAND® zamówione za pośrednictwem Parkmania.pl nie są datowane, więc można z nich skorzystać w dogodnym dla siebie terminie (sam park w sprzedaży internetowej oferuje datowane bilety). Tylko teraz korzystając z oferty promocyjnej zakupisz u nas bilety taniej, niż na stronie internetowej LEGOLAND®. Procedura zakupu jest prosta i szybka. Wystarczy złożyć i opłacić zamówienie w naszym sklepie internetowym a bilety zostaną do Was wysłane w formie PDF na maila. Bilet upoważnia od razu do wejścia do parku, nie trzeba udawać się do kasy, więc oszczędzasz nie tylko pieniądze ale i czas!

Park LEGOLAND® Billund otwarty jest od 5. kwietnia do 2. listopada 2014 roku. 
*Oszczędność 20% w porównaniu z ceną tego biletu w sklepie Parkmania.pl w okresie nie objętym promocją. 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.