Przewodnik po parkach rozrywki

Legoland w Danii z nową strrraszną atrakcją w tym sezonie

Tagi: Park Rozrywki, Legoland, Bilety Do Legolandu, Legoland W Danii

Legoland w Danii z nową strrraszną atrakcją w tym sezonie

Największa atrakcja turystyczna Danii i jednocześnie najstarszy park zbudowany z milionów klocków LEGO kusi w tym roku nową atrakcją.

Legoland Billund to wymarzone miejsce dla fanów klocków LEGO®. To rodzinny park rozrywki, w którym obok atrakcji, które można znależć w wielu parkach rozrywki takich jak karuzele czy roller coastery znajdują się atrakcje wyjątkowe właśnie dla tego miejsca.

Minaturowe budowle z klocków LEGO®
Taką atrakcją jest na przykład Miniland, najstarsza część parku, przedstawiająca w miniaturze znane budynki, miasta i inne ciekawe obiekty z całego świata. Miniland wykonany jest aż z 20 mln klocków LEGO®! Cześć atrakcji jest interaktywna i pozwala odwiedzającym mieć wpływ na to, co się dzieje.

Polarna Kraina z prawdziwymi pingwinami
Z kolei Polar Land to kraina tematyczna, w której przejażdżka roller coasterem kończy się ekscytującym 5-metrowym spadkiem połączonym z odwiedzinami wśród żywych pingwinów w zatoce Penguin Bay. Kolejka Polar X-plorer osiąga prędkość 65 km/h, a jej trasa przebiega przez lodowy wodospad, następnie przez polarną scenerię, w której można podziwiać imponujące zwierzęta zbudowane rzecz jasna z klocków LEGO®!

Nawiedzony Dom, czyli wampiry, duchy i inne potwory
Legoland w Danii to ponad 50 atrakcji. W tym roku w parku pojawiła się kolejna - Nawiedzony Dom - The Haunted House.
The Haunted House to tajmniczy dom, w którym aż kłębi się od wampirów, duchów i potworów. Znajdziemy tu między innymi duchy w przeklętym labiryncie zwierciadeł i spotkamy prowadzącego szalony eksperyment profesora The Crazy Scientist, który wyśle nas razem z rodziną na powietrzną przejażdżkę.


Legoland to park dla małych dzieci....

 


... i dla tych dużych :-)

 

Wiosenna promocja - bilety do Legolandu 20%* taniej
Do 4 maja trwa promocja na bilety do Legolandu na Parkmania.pl. W ofercie dostępne są bilety jednodniowe i dwudniowe. Bilety zamówione za pośrednictwem Parkmania.pl nie są datowane, więc można z nich skorzystać w dogodnym dla siebie terminie (sam park w sprzedaży internetowej oferuje datowane bilety). Więcej informacji tu.

*Oszczędność 20% w porównaniu z ceną tego biletu w sklepie Parkmania.pl w okresie nie objętym promocją. 


 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.