Przewodnik po parkach rozrywki

Zostań Ninja! To nie żart, to atrakcja w duńskim Legolandzie

Tagi: Legoland, Bilety Wstepu, Legoland Dania, Ninjago, Interaktywna Przejazdzka, Ninjago World, Ninjago The Ride

Zostań Ninja! To nie żart, to atrakcja w duńskim Legolandzie

Dzięki najnowszej atrakcji w Legoland każdy może zostać Ninja. Wierz lub nie, ale to zupełnie poważna deklaracja. Na terenie duńskiego kompleksu od tego roku znajduje się bowiem nowa atrakcja inspirowana serią animowanych filmów Ninjago. Czujesz się gotowy na trening dla prawdziwych mistrzów sztuki walki?


Ninjago to bardzo popularny serial animowany emitowany na Cartoon Network. Jego bohaterowie są łudząco podobni to zabawek LEGO. Plastikowe ludziki wcielają się w rolę wojowników Ninja, których zadaniem jest nieustanna walka o pokój. Scenariusz nie różni się więc wiele od filmów przygodowych utrzymanych w tej konwencji. O jego wyjątkowości świadczy jednak świat zbudowany wyłącznie z klocków, który aż się prosił o przeniesienie do Legolandu.

Ningago World – tu szkolą się prawdziwi Ninja

Otwarty w 2016 roku Ninjago World to nie pojedynczy obiekt, lecz ogromny kompleks wielu atrakcji w formie chińskiej świątyni z pagodami. Przypomina nieco ośrodki szkoleniowe dla przyszłych Ninja.

Znajdziemy tam wiele urządzeń, których zadaniem jest ćwiczenie refleksu i sprawności ruchowej. Najmłodsi wspinają się po specjalnie zaprojektowanych dla nich ściance oraz szlifują swoją spostrzegawczość i szybkość reakcji na Jay's Reaction Game. Wizyta w Ninjago World jest też niebywałą okazją do tego, by sprawdzić się w labiryncie z laserami (Lloyd's Laser Maze). Dotarcie na drugi koniec pomieszczenia nie jest wcale takie łatwe.

 

Ninjago Ride – niesamowita przygoda w 3D

Największa atrakcja czeka na nas w samym sercu świątyni. Ninjago The Ride to interaktywna przejażdżka, wykorzystująca najnowsze zdobycze techniki. Okulary 3D pozwalają na totalne zanurzenie w świecie Ninjago. Sam obraz to jednak nie wszystko. Specjalny system rejestruje każdy ruch naszych rąk. Dzięki temu możemy wykonywać zapierające dech w piersiach akrobacje i gromić w przeciwników piorunami. Mało która gra pozwala na takie utożsamienie z bohaterem. Przez chwilę naprawdę można się poczuć jak prawdziwy ninja.

Księżniczki też marzą o byciu Ninja

Najlepszą rekomendacją dla nowej atrakcji są opinie najmłodszych członków duńskiej rodziny królewskiej, którzy gościli w Legolandzie podczas oficjalnego otwarcia Ninjago World. Piątka dzieci (książę Henryk, Joachim, Felix oraz księżniczki Marie i Athena) z pasją oddawała się wspinaczce na ściance i wszystkim pozostałym atrakcjom.

Wstęp do Legolandu to nie tylko królewski przywilej

Na wydatek rzędu 157 zł (już od takiej kwoty zaczynają się bilety wstępu do Legolandu w serwisie Parkmania.pl) może sobie pozwolić wiele rodzin. Do organizacji wycieczki wystarczy odrobina oszczędności i dobrych chęci. Można z powodzeniem obejść się bez królewskiego skarbca. I choć sezon wakacyjny powoli dobiega końca warto już teraz oszczędzać na kolejne wakacje i sprawić prawdziwą frajdę sobie jak i dzieciom!

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.