Przewodnik po parkach rozrywki

Na długi weekend do Legolandu, Disneylandu a może do Parc Asterix?

Tagi: Bilety Do Disneylandu, Bilety Do Parków Rozrywki, Bilety Do Legolandu, Tanie Bilety Do Legolandu, Promocyjne Bilety Do Disneylandu, Bilety Do Gardalandu, Bilety Do Mirabilandii

Na długi weekend do Legolandu, Disneylandu a może do Parc Asterix?

Przed nami Boże Ciało, czyli kolejny długi weekend. Jeśli chcecie zorganizować pociechom niezapomnianą wycieczkę to weźcie pod uwagę wyjazd do któregoś z europejskich parków rozrywki. W ofercie sklepu Parkmania.pl kilka parków jest w promocyjnych cenach.

Disneyland to park, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. To najchętniej odwiedzany park rozrywki w Europie. Idealny zarówno dla małych księżniczek jak i fanów mocniejszych wrażeń. Znajdziemy tu Śpiącą Królewnę, bohaterów kultowych kreskówek Disneya a także pixarowskich animiacji, takich jak chociażby Auta. 

Dla osób mających ochotę spędzić jeden dzień w parku, polecamy Bilet Save & Play - 1 dzień, 2 parki. Upoważnia on do wejścia do Disneylandu jak i do Walt Disney Studios. Bilet jest tańszy o 10% niż w kasach parku. Dzięki temu biletowi nie musimy już udawać się do kasy, wchodzimy bezpośrednio do parku, omijając kolejki. Bilet posiada FASTPASS®.
Bilet Save & Play - 1 dzień, 2 parki dla 2 osób doroslych i 2 dzieci (3-11lat) to koszt: 1200 zł.

Dla osób, które mają więcej czasu polecamy Bilet Super oferta - 3 dni w cenie 2!. To bilet, który można kupić jedynie przez internet, nie dostaniemy go w kasie parku. W cenie biletu na 2 dni, mamy 3 dni zabawy w obu parkach Disneya. Bilet również posiada FASTPASS®.
Bilet Super oferta - 3 dni w cenie 2! dla 2 osób doroslych i 2 dzieci (3-11lat) to koszt: 2239,60 zł. 

Jeśli Wasze dzieciaki to fani kreatywnej zabawy to warto zabrać je do Legolandu w Danii. To park, stworzony z aż 60 milionów klocków LEGO®. To tu znajduje się też największy sklep z klockami LEGO®. Podobnie jak Disneyland, ten park to idealne miejsce na rodzinny wypad.

Aktualnie trwa wakacyjna promocja biletów, są one o 20% tańsze niż w okresie nieobjętym promocją. W ofercie dostępne są bilety 1 i 2-dniowe.
Bilet do Legoland Billund 1 Dzień dla 2 osób doroslych i 2 dzieci (3-12lat) to koszt: 541,80 zł.

W promocyjnych cenach są też bilety do Parc Asterix we Francji (dziecko do lat 7 wchodzi za darmo), do włoskiej Mirabilandii (kilka Euro oszczędności w stosunku do cen na oficjalnej stronie parku), oraz do Gardaland (kilka do kilkunastu Euro oszczędności względem cen online lub  w kasach). Więcej informacji na stronach naszego sklepu.


Na Main Street, głównej arterii parku można spotkać ulubione postaci z kreskówek DisneyaZa tą bramą zaczyna się raj dla fanów LEGO® 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.