Przewodnik po parkach rozrywki

Karta Funpass z grą Czaruj z dzieckiem GRATIS. Idealna na jesienne wieczory!

Tagi: Parki Rozrywki, Funpass, Karta Rabatowa, Czaruj Z Dzieckiem, Sierra Madre

Karta Funpass z grą Czaruj z dzieckiem GRATIS. Idealna na jesienne wieczory!

Funpass to rodzinne wyjazdy do polskich parków rozrywki. Pomyśleliśmy, że nic tak nie scala rodziny jak wspólne przeżycia i, dodatkowo, dobra zabawa. W związku z tym od dziś w ofercie Parkmania.pl dostępna jest karta rabatowa Funpass wraz z fantastyczną grą Czaruj z dzieckiem GRATIS!

Wspólne przeżycia to oczywiście wycieczki do parków rozrywki. Dobra zabawa to wspólnie spędzony czas z Twoim dzieckiem, nie tylko na wycieczce.
OFERTA WAŻNA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW
Jesienna promocja jakiej nie było! Karta Funpass z grą Czaruj z dzieckiem GRATIS

Od dziś na stronie Parkmania.pl karta rabatowa Funpass ważna przez 3 lata dostępna jest wraz z fantastycznym dodatkiem -zestawem magicznych sztuczek - Czaruj z dzieckiem zupełnie gratis! To oznacza, że za te dwa produkty płacisz jedynie 59 zł, tyle co kosztuje sama karta Funpass! Dodatkowo, jak zawsze przy wysyłce kart rabatowych, ten pakiet wysylamy do Ciebie całkowicie za darmo!

Funpass to rodzinna karta rabatowa, która upoważnia do zniżek już w ponad 145 obiektach w całej Polsce. Dzięki Funpass oszczędzasz Ty i nawet do 3 dodatkowych osób, które razem z Tobą wybiorą się do parku rozrywki, sali zabaw czy choćby parku linowego.

Czaruj z dzieckiem to z kolei 30 magicznych sztuczek dla młodych czarodziejów. To 30 pięknych kart, na których znajdziecie wspaniałe, magiczne sztuczki dla dużych i małych dzieci. Magiczne sekrety zdradza Konrad Modzelewski, doświadczony komik i iluzjonista, od lat czarujący razem z dziećmi. 

 

 

Zestaw karta Funpass i Czaruj z dzieckiem to idealny prezent dla Twoich bliskich
Czaruj z dzieckiem to wraz z kartą Funpass idealny prezent z okazji Halloween, Mikołajek czy powoli zbliżających się Świąt. 
Pokaż dziecku sztuczkę lub pomóż mu stać się małym czarodziejem, który zadziwi rodzinę i znajomych!

Odwieczny problem: czym zająć dziecko w podróży
Siedzisz wraz z dzieckiem jako pasażer w aucie lub jedziecie na dłuższą wycieczkę autokarem i brakuje Ci pomysłów jak zająć szkraba? Czaruj  z dzieckiem to Twój sprzymierzeniec w walce z nudą! Potrzebujesz jedynie kilku przedmiotów codziennego użytku by przeprowadzić magiczną sztuczkę. Każda magiczna karta podpowiada jakie rekwizyty są niezbędne by sztuczka się udała.

Pakiet Karta Funpass ważna przez 3 lata z grą Czaruj z dzieckiem GRATIS można zamówić tu: https://www.parkmania.pl/zamow-funpass.html

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.