FUNPASS rodzinna karta rabatowa Parkmania.pl

Karta rabatowa Funpass

Karta rabatowa Funpass

Imienna karta rabatowa do polskich parków rozrywki, parków linowych, sal zabaw, centrów rozrywki i wielu innych miejsc. Z jedną kartą oszczędza aż do 4 osób, wielokrotnie, przez 1 rok od zakupu karty. Ponad 120 obiektów honoruje Funpass!

  • UWAGA! KARTA RABATOWA FUNPASS NIE JEST JUŻ DOSTĘPNA W SPRZEDAŻY
Karta rabatowa Funpass
wkrótce
UWAGA! KARTA NIE JEST JUŻ DOSTĘPNA W SPRZEDAŻY
wkrótce

UWAGA! KARTA RABATOWA FUNPASS NIE JEST JUŻ DOSTĘPNA W SPRZEDAŻY
Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do subskrybcji newslettera, by być na bieżąco w temacie polskich i europejskich parków rozrywki!


Jeśli posiadasz ważny Funpass, informacje o obiektach, w których można otrzymać zniżki znajdziesz w Katalogu zniżek

Najczęstsze pytania

  • Co to jest karta Funpass?

    Funpass to karta rabatowa upoważniająca jej posiadacza i trzy dodatkowe osoby do otrzymania rabatu w parkach dinozaurów, parkach miniatur, lunaparkach, parkach linowych, centrach rozrywki oraz innych atrakcjach turystycznych na terenie Polski, będących Partnerami w Programie. Lista dostępnych zniżek znajduje się tu.

  • Ile obiektów honoruje kartę Funpass?

    Aktualnie karta Funpass to aż 120 miejsc, w których można otrzymać atrakcyjną zniżkę. Aby sprawdzić ofertę rabatową, zajrzyj do Katalogu zniżek.

  • Co oznacza koncepcja 1+3?

    Koncepcja 1+3 oznacza, że razem z Tobą w większości obiektów z rabatów może skorzystać aż do trzech dodatkowych osób. Na wycieczkę do parku czy innego obiektu wymienionego w 'Katalogu zniżek' możesz wybrać się z bliskimi lub znajomymi. To od Was zależy jak zaplanujecie swój czas wolny!

więcej pytań

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Chętnie doradzimy!
E-mail: sklep@parkmania.pl
Telefon: 660 141 778

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach: 09:00-12:00.

WAŻNE! W związku z nadzwyczajną sytuacją związaną z koronawirusem przed zakupem biletów uprzejmie prosimy o sprawdzenie najnowszych informacji odnośnie zasad odwiedzin danego parku na jego oficjalnej stronie internetowej. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. 

W dniach 19 - 23 października (poniedziałek - piątek) jesteśmy dostępni tylko mailowo. Napisz do nas jak masz jakieś pytania. Jak chcesz do nas zadzwonić, to zapraszamy po 25 października. Przepraszamy za uniedogodnienia.

wszystkie opinie

Opinie klientów

Jesteśmy z rodziną bardzo zadowoleni z obsługi jaką świadczy parkmania.pl. Rzetelna firma, wyjazd do LEGOLANDU BILLUND bardzo udany, a wszelkie wskazówki od firmy umożliwiły pewniejsze poruszanie się i załatwienie formalności już na miejscu docelowym. Zdecydowanie polecamy.

  3 lata temu

Dodane przez

Karta rabatowa Funpass

Rewelacyjny kontakt, szybka realizacja i fachowa pomoc przy aktywowaniu karty . Polecam z czystym sumieniem

  3 lata temu

Dodane przez

Karta rabatowa Funpass

Szybka dostawa karty, coraz szersza oferta. Pełny profesjonalizm. Na pewno za 3 lata będę przedłużał na kolejny okres. Są powody do zadowolenia ;) . Artur z Wrocławia

  3 lata temu

Dodane przez

Karta rabatowa Funpass

dziękuję, korzystaliśmy z karty w ubiegłym roku chętnie przedłużyliśmy ją na kolejne dwa lata :) szybka przesyłka i super zniżka

  3 lata temu

Dodane przez

Karta rabatowa Funpass

Szybka wysyłka, kontakt ze sprzedającym, zgodność merytoryczna i formalna - to lubię. Polecam.

  3 lata temu

Dodane przez

Karta rabatowa Funpass

Wszystko w jak najlepszym porządku. Kartę otrzymałem w ciągu kilku dni od zamówienia.

  3 lata temu

Dodane przez

Karta rabatowa Funpass