Przewodnik po parkach rozrywki

Mazurski Park Rozrywki w Gminie Ostróda

Tagi: Park Rozrywki, Park Miniatur, Park Linowy, Park Miniatur Warmii I Mazur, Miasteczko Westernowe Mrongoville, Gmina Ostróda

Mazurski Park Rozrywki w Gminie Ostróda

Portal Gminy Ostróda podaje informację o planowanej sprzedaży 60 hektarowego terenu byłego poligonu pod budowę nowoczesnego parku rozrywki.

Obecnie Samorząd Gminy intensywnie poszukuje inwestora zainteresowanego tego typu inwestycją. Prace nad pomysłem stworzenia parku rozrywki w Gminie Ostróda trwają już od dłuższego czasu. Z przedstawionego wstępnego projektu wynika, że na terenie obiektu znajdować miałby się park miniatur, lunapark i zielony labirynt. Co ciekawe zaprezentowana na stronie gminy mapka do złudzenia przypomina mapę Parku Miniatur w Inwałdzie (woj. małoposkie). Miejmy nadzieję, że jeśli park powstanie, stworzy własny pomysł na siebie a nie będzie powielał istniejących.

Przypomnijmy, że w województwie warmińsko-mazurskim istnieją już: Park Miniatur Warmii i Mazur, Miasteczko Westernowe Mrongoville oraz Park Linowy.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.