Przewodnik po parkach rozrywki

Nowy park: Woliński Park Dinozaurów

Tagi: Parki Rozrywki, Park Dinozaurów, Park Miniatur, Dargobądz, Krzysztof Skiba, Wakacje Z Dziećmi

Nowy park: Woliński Park Dinozaurów

Osoby planujące wakacje z dziećmi nad morzem mają coraz więcej możliwości spędzania wolnego czasu. Polskie wybrzeże to jak się okazuje nie tylko piaszczyste plaże, ale również parki rozrywki. Kolejny otwiera się już w tę niedzielę w Zachodniopomorskiem.

W Dargobądzu na 10 hektarowym terenie trwają ostatnie przygotowania do otwarcia parku dinozaurów. Zagospodarowanie terenu jest przez inwestora skrupulatnie planowane. Początkowo połowę obszaru zajmie 40 figur dinozaurów, z czasem liczba prehistorycznych gadów powiększy się do 100. Na terenie parku znajdzie się również muzeum i plac zabaw dla najmłodszych.

W wakacje planowane jest otwarcie na 2 ha powierzchni jaskini poszukiwaczy przygód. Na pozostałym terenie miałby powstać park miniatur. Dla poszukiwaczy ekstremalnych emocji park planuje również instalację wieży swobodnego spadania. Do tego, za dwa miesiące ma zostać otwarty hotel.

Park otwarty ma być przez cały rok. W zimie na części terenu planowane jest otwarcie Miasteczka Świętego Mikołaja.

Uroczyste otwarcie parku dinozaurów odbędzie się 1 maja o godzinie 10. Poprowadzi je Krzysztof Skiba. Przez sześć godzin potrwa program artystyczny dla dzieci. 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.