Przewodnik po parkach rozrywki

Nowa kraina dla dzieci w hiszpańskim Ferrari Land

Tagi: PortAventura, Ferrari Land, PortAventura World, Park Rozrywki W Hiszpanii, Bilety Do Portaventura

Nowa kraina dla dzieci w hiszpańskim Ferrari Land

Od teraz najmłodsi fani Ferrari będą mogli poczuć się jak prawdziwi kierowcy. 20 kwietnia w hiszpańskim Ferrari Land w PortAventura World została otwarta kraina dla dzieci, która zapewni rozrywkę całym rodzinom i wszystkim tym, którzy wolą spokojniejsze atrakcje od szybkich rollercoasterów.

Miejsce dla każdego fana Ferrari

Jeszcze do niedawna każdy fan Ferrari, który chciał odwiedzić niezwykły Ferrari World, musiał jechać aż do Abu Dhabi – teraz wystarczy zaplanować podróż do Hiszpanii. W kwietniu 2017 roku PortAventura otworzył swój największy do tej pory tematyczny park, Ferrari Land, który jest częścią PortAventura World. W skład kompleksu wchodzą: park rozrywki PortAventura, wodne miasteczko  Caribe Aquatic Park, trzy pola golfowe, a także pięć hoteli tematycznych. PortAventura to jeden z dziesięciu najchętniej odwiedzanych parków rozrywki w Europie.

Otwarty w 2017 roku Ferrari Land, który był największą jak dotąd inwestycją w parku, sprawił, że PortAventura World stał się jeszcze bardziej atrakcyjnym miejscem dla każdego fana rozrywki. Największe emocje w parku wzbudza niezmiennie flagowa atrakcja Ferrari Landu, czyli roller coaster Red Force. Jest to najwyższa i najszybsza kolejka w Europie – do prędkości 180 km/h rozpędza się w 5 sekund, a pasażerów wznosi na wysokość 112 metrów. Robi wrażenie, prawda?

Kids’ Area w Ferradi Land

Do tej pory Ferrari Land kojarzył się z atrakcjami dla starszych fanów adrenaliny i nie był najlepszym kierunkiem na rodzinny wyjazd. Teraz możemy śmiało powiedzieć, że każdy zajdzie tu coś dla siebie. 20 kwietnia otwarto bowiem nowy obszar w Ferrari Land – strefę dla dzieci. Znajduje się tu pięć nowych atrakcji przeznaczonych dla najmłodszych gości, ale część z nich sprawi radość również nieco starszym, którzy wolą spokojniejszą rozrywkę.

Junior Red Force

Mniejsza wersja kultowej kolejki, dostosowana do pasażerów w każdym wieku. Lubisz spokojniejsze rollercoastery? Przejedź się ze swoim dzieckiem!


Mniejsza wersja kultowej kolejki Red Force

Kids’ Tower

Wieża o wysokości 9 metrów ze swobodnym spadkiem, odbiciami i zwrotami sprawi, że każde dziecko będzie doskonale się bawić.

Crazy Pistons

Atrakcja zainspirowana tłokami silnikowymi. Wchodząc do Crazy Pitons, można poczuć się rzeczywiście jak w silniku. Siedząc w wygodnej gondoli, doświadczysz niesamowitych wrażeń, kręcąc się wokół dwóch osi na wysokości 9 metrów.

Champions Race

Doskonała okazja, by sprawdzić, jak to jest prowadzić legendarny wóz Ferrari Testarossa 250. Atrakcja dla całej rodziny.

Flying Race

Spełnienie marzeń o byciu pilotem. Wsiądź za ster własnego samolotu i przeżyj przygodę wśród chmur. Ta atrakcja powstała na cześć bohaterskiego lotnika Francesco Baracca, którego osobistymi godłem był czarny koń stojący na tylnych nogach. Tak, ten sam, który obecnie jest symbolem Ferrari.


Pasażerowie Flying Race zamienią się w pilotów z prawdziwego zdarzenia

Strefa dla dzieci w hiszpańskim Ferrari Land to długie godziny zabawy w niezwykłej atmosferze. To miejsce zapewni rozrywkę całej rodzinie, szczególnie jeśli jesteście zainteresowani motoryzacją i lubicie ciekawe, tematyczne atrakcje. Będąc w Hiszpanii i zwiedzając Barcelonę, warto jeden dzień przeznaczyć na czystą rozrywkę i odwiedzić Ferrari Land, jedyne takie miejsce w Europie.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.