Przewodnik po parkach rozrywki

11. Urodziny Parku Wodnego - zabawa w stylu hawajskim

Tagi: Aquapark, Park Wodny W Krakowie, 11. Urodziny Parku Wodnego, Impreza Hawajska

11. Urodziny Parku Wodnego - zabawa w stylu hawajskim

W najbliższą sobotę 10 września zainaugurowany zostanie 11. sezon działalności Parku Wodnego w Krakowie. W związku z tym, jak co roku odbędzie się kolorowa impreza urodzinowa w hali basenowej obiektu. Przewidziano wiele atrakcji i niespodzianek.

„Hawaje – ostatnia gorąca impreza tego lata!'
Ponieważ upalne lato w tym roku wyjątkowo nie dopisało, aquapark postanowił aby zakończyć sezon wakacyjny w prawdziwie gorących, hawajskich klimatach i pokazać, że w Parku Wodnym w Krakowie lato i wakacje trwają przez cały rok!

Od 13.00 do 19.00 dla Gości, którzy przyjdą w ten dzień do Parku Wodnego przewidziano sporo atrakcji i niespodzianek, w tym mnóstwo konkursów i zabaw dla małych i dużych. Będzie też nauka i pokazy tańców latynoskich prowadzone przez profesjonalną parę taneczną, lody dla ochłody oraz słodkości.

Ok 16.00 wystąpi dla dzieci zespół Promyczki Dobra, a przed 19.00 zostanie wzniesiony urodzinowy toast. Nie zabraknie też tortu!

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Parku.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.