Przewodnik po parkach rozrywki

Od maja w Parku Wodnym w Krakowie można sobie poplażować

Tagi: Aquapark, Park Wodny W Krakowie, Plaża

Od maja w Parku Wodnym w Krakowie można sobie poplażować

Dla wszystkich spragnionych letniej aury, słońca i wakacyjnego relaksu Park Wodny w Krakowie ma niespodziankę. Krakowski Aquapark otworzył plażę na świeżym powietrzu.

Od początku maja goście Parku Wodnego mają do dyspozycji zupełnie nowe miejsce do wypoczynku i relaksu, a przede wszystkim  do opalania. „Plaża Aquapark” – bo tak to miejsce się nazywa to coś, czego w Parku Wodnym w Krakowie jeszcze nie było. To urokliwie zagospodarowany teren na zewnątrz obiektu, który wreszcie pozwoli odwiedzającym aquapark Klientom na korzystanie z Parku Wodnego także w pogodne i upalne dni wiosny i lata.

„Plaża Aquapark” liczy ponad 500m² powierzchni i jest zlokalizowana od strony południowo-zachodniej budynku Parku Wodnego, ogrodzona i monitorowana. Dostęp do „Plaży Aquapark” jest możliwy tylko poprzez halę basenową. Do dyspozycji Klientów jest aż 70 wygodnych leżaków oraz brodzik z wodną kaskadą, a niebawem mają pojawić się również atrakcje dla najmłodszych.

Plaża jest otwarta dla Klientów przy sprzyjającej aurze w sezonie wiosenno-letnim codziennie w godz. 10.00-21.00.
Cena za korzystanie z Plaży Aquapark w maju 2013 to 0,30 zł/min. - cena dla każdego biletu indywidualnego w każdy dzień tygodnia i święta.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.